Níže uvedený formulář může každý návštěvník stránek využít ke svému vyjádření na adresu Občanského sdružení Tanaberk, taktéž pro náměty a připomínky k pořádání kulturních akcí a k podnětům, které by posunuly oblast Tanaberku více do povědomí lidí.

Návštěvníky diskuze prosíme o věcné připomínky nikoliv se pouze zviditelnit. Je na každém přispívajícím, zda se pod svojí myšlenku nebo stížnost podepíše. Veškeré odeslané záznamy budou viditelné i pro ostatní návštěvníky webu s vyjímkou záznamů, ve kterých budou vulgární slova - ty budou odstraněna. Děkujeme za pochopení.

všeobecně, náměty, připomínky

Datum
Vložil
Titulek

Potřebujete financování k realizaci svých snů

Rychlá a spolehlivá nabídka půjček Nabízím vám jedinou finanční půjčku od přímého investora od 50 000 do 50 000 000 Kč. Tato nabídka platí pro celou Českou republiku a pro všechny občany. Splatnost této půjčky může být stanovena na 240 měsíců s možností předčasného splacení za jakoukoli cenu a bez jakéhokoli navýšení. Vezměte si půjčku v plné výši a své prostředky zaplaťte do 24 hodin. Chcete-li si půjčit, napište na: jupik.vacu67@seznam.cz

Datum
Vložil
Titulek

all

URGENT FAST MONEY CREDIT
I am a lender that offers a loan of € 3,000 to € 15,000,000 has an interest of 3% you are interested? So if you are interested, you want to quickly contact this Email: clemalphafinance@gmail.com Phone number Whatsapp : +91-9818603391

Datum
Vložil
Titulek

Direct Mandate to a genuinely renowned Investment Finance Company

Dear Sir,

We are broker firm in London-UK, we have direct Provider of BG/SBLC specifically for Lease and purchase, The provider is tested and trusted. We have been dealing with the company for paste 20 years. Interested Agent/Lessee should contact us.

Email: longmornprojectsfinance@gmail.com

Skype ID: longmornprojectsfinance@hotmail.com

Whatsapp: +1(330)333-0498

Best regards
Dean Thomas.

Datum
Vložil
Titulek

Rychlá a spolehlivá nabídka půjček

Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám spoustu kapitálu.
Potrebujete pujcky mezi jednotlivci, abyste mohli celit financním potížím, a konecne se dostat ze slepého streva vytvoreného bankami se
zamítnutím vašich souboru. Jsme skupina financních odborníku, kterí vám pomohou s cástkou, kterou potrebujete, a za podmínek, které vám
usnadní život.
Poskytujeme pujcky od 1 mesíce do 30 let a poskytujeme 2 000 až 10 000 000 CZK.
Naše úroková sazba je 2% rocne, zde jsou oblasti, kde vám mužeme pomoci:
* Financní
* Hypotecní úver
* Investicní pujcka
* Auto pujcka
* Konsolidacní dluh
* Úhrada kreditu
* Osobní pujcka
* Jste zaregistrováni
* Banky zakazujte a nemáte laskavost bank nebo spíše máte projekt a
musíte **** kontaktovat me a já vám pomužu.

E-mail: rollerovadominika@seznam.cz

Datum
Vložil
Titulek

loan offer

Bylo neuvěřitelné, jak jsem dostal půjčku ve výši 500 000 EUR. Jmenuji se paní Alexová, jsem občankou Mexika. Jsem rád, že jsem dostal půjčku od půjčovatele půjčky, který mi pomohl s mojí půjčkou. Vyzkoušel jsem různé služby, ale od těchto služeb bych nikdy nemohl získat půjčku. někteří z nich mě požádají, abych vyplnil spoustu dokumentů a na konci dne to neskončí dobře. Ale já jsem šťastný po setkání s thomasfrankfirms, byl jsem schopen získat svou půjčku 500 000euro teď moje podnikání jde dobře a chci nechat všechny z vás to vědět dnes, protože jsou rychlé a 100% spolehlivé. nyní splácím půjčku. Dostal jsem od společnosti (DILLON FINANCE COMPANY). Kontaktujte je a neztrácejte čas s těmi falešnými půjčovateli: Email (Ashtondillon250@gmail.com) Hodně štěstí

Datum
Vložil
Titulek

Nabídka půjček

Nabídka půjčky.
Ahoj, po této pandemii Coronaviru, která téměř destabilizovala světovou ekonomiku, je čas na finanční vstávání. Jsme bohatí jedinci, kteří půjčují na mezinárodní úrovni. Za tímto účelem máme významný kapitál, který bude použit k poskytování úvěrů mezi fyzickými osobami a společnostmi v krátkodobém až střednědobém a dlouhodobém horizontu v rozmezí od 3 000 do 5 000 000 EUR všem vážným lidem, kteří jsou v reálné nouzi za určitou cenu roční úrok 2% bez ohledu na výši. Pro více informací nás kontaktujte e-mailem: paolakova@post.cz

Datum
Vložil
Titulek

Nabídka půjčky zajištěné peníze

Potřebujete finanční podporu? Byla vám zamítnuta půjčka od vaší banky nebo finanční společnosti? Pokud ano, jsou k dispozici osobní nebo komerční půjčky a úroková sazba 3%. kontaktujte nás s těmito údaji pro více informací

Celé jméno:
Země příjemce:
Vaším úkolem:
Výše požadované půjčky:
Doba trvání půjčky:
Měsíční příjem:
Telefonní číslo:
WhatsApp číslo:

Pošlete nám e-mail: finance.micro1@gmail.com

Datum
Vložil
Titulek

Nabídka okamžité půjčky {marcela.krejsa01@gmail.com}

Jednoduchá a cenově dostupná nabídka půjčky.

Ahoj,
Potřebujete pohodlnou půjčku pro vaši spokojenost? Nabízíme půjčku ve výši 3% úrokové sazby pro místní i mezinárodní dlužníky. poskytujeme dlouhodobou půjčku od 20 tisíc Kč do 30 milionů Kč na období 1 až 30 let
E-MAIL: marcela.krejsa01@gmail.com

Datum
Vložil
Titulek

Nové soukromé půjčky do 24 hodin

Dobrý den, opravdu potřebujete financování a půjčku na dokončení vašich projektů, domů, podnikání, nákupu pozemků, nemovitostí? nyní je k dispozici řešení pro získání půjčky. Poskytneme vám rychlou půjčku do 24 hodin bankovním převodem na váš účet. Půjčka začíná od 5 000 kc do 150 000 000 kc s úrokovou sazbou 2%. Splacení půjčky začíná za 1 - 30 let. Pokud opravdu potřebujete vážnou a naléhavou půjčku, kontaktujte mě nyní a budete spokojeni, POUZE kontaktujte: e-mail Luciepaleckova80@gmail.com nebo Whatsapp +1 208 417 7369

Datum
Vložil
Titulek

Nové soukromé půjčky do 24 hodin

Dobrý den, opravdu potřebujete financování a půjčku na dokončení vašich projektů, domů, podnikání, nákupu pozemků, nemovitostí? nyní je k dispozici řešení pro získání půjčky. Poskytneme vám rychlou půjčku do 24 hodin bankovním převodem na váš účet. Půjčka začíná od 5 000 kc do 150 000 000 kcc s úrokovou sazbou 2%. Splacení půjčky začíná za 1 - 30 let. Pokud opravdu potřebujete vážnou a naléhavou půjčku, kontaktujte mě nyní a budete spokojeni, POUZE kontaktujte: e-mail Luciepaleckova80@gmail.com nebo Whatsapp +1 208 417 7369

Datum
Vložil
Titulek

Mikroúverová instituce(thomasperin@seznam.cz).

Mikroúverová instituce(thomasperin@seznam.cz).
E-mail: thomasperin@seznam.cz
Jsem partnerem mnoha bank a ve svých bankách mám spoustu kapitálu.
Potrebujete pujcky mezi jednotlivci, abyste mohli celit financním
potížím, a konecne se dostat ze slepého streva vytvoreného bankami se
zamítnutím vašich souboru. Jsme skupina financních odborníku, kterí
vám pomohou s cástkou, kterou potrebujete, a za podmínek, které vám
usnadní život.
Poskytujeme pujcky od 1 mesíce do 30 let a poskytujeme 2 000 až 10 000 000 CZK.
Naše úroková sazba je 2% rocne, zde jsou oblasti, kde vám mužeme pomoci:
* Financní
* Hypotecní úver
* Investicní pujcka
* Auto pujcka
* Konsolidacní dluh
* Úhrada kreditu
* Osobní pujcka
* Jste zaregistrováni
* Banky zakazujte a nemáte laskavost bank nebo spíše máte projekt a
musíte **** kontaktovat me a já vám pomužu.
E-mail: thomasperin@seznam.cz

Datum
Vložil
Titulek

Půjčka mezi jednotlivcem

Půjčka mezi jednotlivcem
Dobrý den, jsem jednotlivec, který nabízí mezinárodní půjčky. Vzhledem k tomu, že kapitál, který bude krátkodobě i dlouhodobě poskytovat půjčky soukromým osobám ve výši 4 000 až 25 000 000 Kč všem skutečným lidem, kteří skutečně potřebují, je úroková sazba 2% ročně. Poskytuje finanční půjčky, půjčky na bydlení, investiční půjčky, půjčky na auta, osobní půjčky. Jsem k dispozici, abych uspokojil své zákazníky nejpozději do 3 dnů po obdržení vašeho formuláře žádosti. Pro více informací nás kontaktujte: annakil@email.cz

Whatsapp: ‪+420 792 226 864‬

Záznamy: 13 - 24 ze 212

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Untitled Document

Výstavba turistického altánu, celkové náklady: 17.644,- € ; příspěvek z Dispozičního fondu Cíl 3: 14.997,- €

spolufinancováno Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj

Investice do vaší budoucnosti